Teplice získaly bod a jsou druhé

Fotbalisté Slovácka remizovali v dohrávaném utkání 20. kola první ligy s Teplicemi 0:0. Slovácko hrálo od 18. minuty bez vyloučeného Dostálka, Teplice ale početní převahu nevyužily. Jeden bod jim přesto stačil, aby se v tabulce dostaly na druhé místo před Slavii. Teplice už šestý zápas nevyhrály. "V prvním poločase tým odvedl vůbec nejhorší výkon za mého teplického působení. Hráli jsme bojácně," zlobil se trenér Vlastislav Mareček. (čtk)

Slovácko - Teplice 0:0
Rozhodčí: Jára. ŽK: Verbíř, Fenin, Sabou, Kaufman (všichni Teplice). ČK: 18. Dostálek (Slovácko). Diváci: 3826.
V tabulce: 1. Sparta 20 zápasů/51 bodů, 2. Teplice 19/33, 3. Slavia 19/32, ...7. Ostrava 19/28, 8. Slovácko 20/27, 9. Zlín 19/22.
Sestava kola podle HN: Blažek (Sparta) - Laciga (Opava), Zbožínek (Drnovice), Klimpl (Ostrava), Obermajer (Budějovice) - Poborský (Sparta), Kisel (Liberec), Zavadil (Ostrava), Špiláček (Olomouc) - Bednář (Boleslav), Holenda (Drnovice).