Další skvělý výkon předvedl v zámořské NHL Dominik Hašek. Dva dny poté, co proti Columbusu vychytal 73. čisté konto v kariéře, zlikvidoval český gólman 34 střel v pátečním utkání proti Minnesotě a dovedl Detroit k vítězství 3:1.
Pětatřicet střel je největší počet střel, jemuž musel Hašek v této sezoně čelit. "Dnes poprvé jsem po utkání opravdu unavený," řekl jednačtyřicetiletý brankář, jenž byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. "Nehráli jsme dobře. Ale sledovat Dominikův výkon byl požitek," uvedl kouč Detroitu Mike Babcock. Detroit teprve pošesté v sezoně vypálil na branku méně střel než soupeř.

Nerozhodný stav 1:1 prolomil v druhé třetině ve vlastním oslabení Dan Cleary, třetí branku přidal v závěru prostřední části Nicklas Lidström. "Hráli jsme dobře. Ale za vyrovnaného stavu jsme nedokázali strhnout vedení na svou stranu," litoval po utkání obránce Minnesoty Keith Carney.

V povedených výkonech pokračuje útočník Patrik Eliáš. Kapitán New Jersey byl vyhlášen první hvězdou zápasu ve Washingtonu, kde vstřelil vítězný gól Devils a na výhře svého týmu 4:1 se podílel ještě jednou asistencí. Eliáš zlomil zápas ve prospěch Devils gólem na 2:1 minutu před koncem druhé třetiny. Ďáblové dokázali vymazat z ledu ruskou hvězdu Capitals Alexandra Ovečkina, jenž poprvé po osmi zápasech vyšel bodově naprázdno.

"Nebýt Martina Brodeura, dali jsme šest nebo sedm gólů," ocenil frustrovaný Ovečkin výkon brankáře New Jersey, který si připsal 35 zásahů. "Předvedl neuvěřitelné zákroky, opravdu to byl fantastický výkon," dodal mladý Rus, jenž sám na Brodeura vyslal pět střel.