Fotbalisté Manchesteru United v přípravě porazili výběr zámořské ligy MLS vysoko 4:0. O branky anglického mistra se v New Jersey postarali Pak Či-song, Dimitar Berbatov, Anderson a Danny Welbeck.

Za tým hvězd MLS nastoupil i záložník David Beckham, který v minulosti hrával za United a s manchesterským klubem šestkrát vyhrál anglickou ligu a jednou i Ligu mistrů. "Hrát proti United, kde jsem strávil tolik let a ještě jsou tam hráči, se kterými jsem nastupoval, bude vždycky výjimečné. A taky náročné," uvedl Beckham.

Skóre zápasu, kterému v Red Bull Areně před 27 tisíci fanoušky předcházela parašutistická show, ohňostroj i přelet vrtulníku, otevřel po Rooneyho přihrávce ve 20. minutě Anderson. "Bylo to jako penalta. Neměl jsem šanci," řekl agentuře AP brankář zámořského výběru Faryd Mondragón.

Na 2:0 zvýšil těsně před přestávkou po individuální akci Pak Či-Song. Třetí gól United přidal po Rooneyho přihrávce za obranu Berbatov a skóre uzavřel v 68. minutě Welbeck. "Myslím, že hrajeme čím dál líp," uvedl Rooney a dodal, že zápas byl vyrovnanější, než napovídá skóre.

United na přípravném turné v Americe vyhráli i čtvrtý zápas. Navíc se můžou pochlubit celkovým skóre 18:2. Ve zbývajících dvou přípravných zápasech se Manchester utká v repríze finále Ligy mistrů s Barcelonou a poté s New Yorkem Cosmos.

[HQ] MLS All Stars Vs Manchester United (0-4) All Goals & Full Match Highlights (27/07/2011)