příběh časopisuKdyž po "vítězném únoru" došlo k totálnímu přeorání časopisecké krajiny, došlo postupně i na periodika Svazu spisovatelů. Na týdeník...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Leží přede mnou první číslo 34. ročníku (2004) časopisu Listy. Jeho nová, elegantní obálka mi připomněla rukopis, jímž se Jiří Schmidt na léta podepsal nejen na první stránce, ale na celém vzezření Literárních novin, Literárních listů a Listů let šedesátých. Jedno je však nápadně odlišné - nepřicházejí z Prahy (ba ani z Brna, kam svým způsobem sahá kus jejich tradice), ale z Olomouce. Ta adresa mi zrovna dnes připadá dost důležitá, ale vyžaduje komentář, vysvětlení, pár sond do paměti, zamyšlení.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.