reklama
reklama
Další články autora / Irena Zemanová
19. 3. 2004

Hudební průmysl zachraňují mobilyHN+

HN+Čeští mobilní operátoři za poslední měsíc zprovoznili řadu služeb, na nichž se spolupodílí přední světová hudební vydavatelství.
19. 3. 2004

Hudební průmysl zachraňují mobily

Čeští mobilní operátoři za poslední měsíc zprovoznili řadu služeb, na nichž se spolupodílí přední světová hudební vydavatelství.
16. 3. 2004

Mobily rozjely obchod SuperStar

Podle sociologů diváky láká rozhodovat o budoucí kariéře pěvecké hvězdy. Češi jsou navíc největšími mobilními nadšenci.
9. 3. 2004

Návrat krále se na DVD objeví už na jaře

Fanoušci fenomenální tolkienovské trilogie novozélandského režiséra mají další důvod k radosti. Poté, co minulý týden finální Návrat krále...
5. 3. 2004

Hudebním trhem hýbe swing

Po obrovském úspěchu swingového alba Robbieho Williamse se k tomuto hudebnímu žánru vrací stále víc současných interpretů.
5. 3. 2004

Mona Lisa se usmívá v rytmu swingu

Zlatá padesátá léta, swing a k tomu řada současných popových hvězd v nečekaně kvalitním balení. Tak by se dal v jediné větě charakterizovat...
4. 3. 2004

Oscary přinesly televizi ABC značný ziskHN+

HN+Oscary přinesly televizi ABC značný zisk Nedělní ceremoniál předávání výročních cen Americké filmové akademie byl triumfem nejen pro režiséra...
26. 2. 2004

Ideální zákazník? Třináctiletá dívka

Na konzumenty do sedmnácti let se zaměřil hudební trh i potravinářské a módní koncerny. Dospívající se totiž při nákupech nejvíc řídí reklamou.
20. 2. 2004

Filmy a seriály vrací lidi ke knihám

Americká nakladatelství zaznamenala obrovský zájem o knižní podobu úspěšných filmů. V Česku se zase daří zbeletrizovaným seriálům.
19. 2. 2004

Seriály zaručují dlouhodobé příjmyHN+

HN+Televizní série vysílané v několika vlnách za sebou vydělávají dlouho po skončení. Jejich cena roste úměrně s popularitou.
reklama