Barus si vítězství cenil zejména proto, že na startu se cítil trochu unaven. Natřicátém kilometru se však už pokusil o únik z vedoucí trojice. „Na 39 kilometru semi už podařilo mým soupeřům se vzdálit a v závěrečných kilometrech jsem našelještě dost sil, abych náskok udržel a vytvořil dokonce své osobní maximum,“ usmívalse Keňan.

Druhý Mungara byl o půl minuty pomalejší, ale také neskrýval spokojenost. „Jemi 38 let a v rychlém závodě jsem si vytvořil osobní rekord,“ zdůraznil. Naopak třetíKosgei zřejmě počítal s lepším vysvědčením. „Trať byla náročnější a těžší, než jakoujsem zvyklý,“ dodal bronzový maratonec.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.