Denisa Rosolová se ziskem stříbrné medaile na atletickém mistrovství Evropy v Helsinkách postarala o nevídanou raritu. Sedm let se věnovala skoku dalekému, za což byla v roce 2007 na halovém mistrovství Evropy odměněna bronzem a na šampionátu do 22 let stříbrem.

V té době zkoušela také sedmiboj, v němž se představila i na OH v Pekingu. Loni si pak pro změnu na halovém mistrovství Evropy doběhla na hladké čtvrtce pro zlatou medaili a teď si na stejně dlouhé trati „postavila do cesty“ překážky. Přinesly jí stříbrnou medaili na evropském šampionátu a jsou velkým českým příslibem před olympiádou.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.