Letošní olympijské hry v Londýně měly být první, které naplno využijí potenciálu sociálních sítí. Organizátoři pomocí svých kanálů na Facebooku a Twitteru po celou dobu příprav zásobovali miliony sportovních fanoušků informacemi a fotografiemi z přípravy her. Vznikl i oficiální rozcestník, sdružující osobní profily sportovců, kteří se olympiády účastní. Na webu The Olympic Athletes Hub lze najít odkazy na tisíce sportovců napříč všemi sporty a zeměmi a začít sledovat jejich aktivitu na sociálních sítích.

Přesto všechno budí přístup Mezinárodního olympijského výboru rozpaky. Ruku v ruce s masivní kampaní vypracoval také soubor nařízení, co se na síti smí a nesmí. Pravidla se týkají jak návštěvníků, tak sportovců, trenérů a dalších účastníků her. Držitelé vstupenek například na své profily nemohou nahrát žádné fotografie nebo videozáznamy, které si na hrách pořídí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.