Před třemi dny po vítězství v anketě Atlet roku mluvila o plánech na příští rok dost neurčitě, ale dnes už prozradila, že začátkem léta příštího roku by se měla stát maminkou. Zároveň však zdůraznila, že s atletikou se neloučí. Prvním velkým závodem by měl být evropský šampionát v roce 2014 v Curychu a vrcholem její oslnivé oštěpařské kariéry pak start na olympijských hrách v Riu.

To tedy znamená, že se změnil i váš původní plán do konce letošního roku?

Ten se nemění. Ještě v listopadu pojedu na dva týdny do Špindlu a před Vánocemi nevynechám ani soustředění na Kanárských ostrovech. Po dohodě s trenérem Železným a lékařem však zvolím pohodový režim se záměrem stále se udržovat v dobré fyzické kondici.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.