Před pěti lety se Kateřina Baďurová stala vicemistryní světa ve skoku o tyči. V roce 2008 se zúčastnila olympijských her v Pekingu, ale po pokračujících zdravotních problémech se s atletikou musela rozloučit. Přesto si k loňským Vánocům dala krásný dárek: po vítězství v oblíbené soutěži StarDance se stala královnou tanečního parketu pro rok 2012.

Jakou cestou a s jakými pocity jste do této soutěže vstupovala?
Nabídku České televize jsem dlouho zvažovala. Moc jsem si nevěřila, avšak představa krásných šatů i hezkých účesů, které ze mě udělají princeznu, byla nakonec rozhodující. Chtěla jsem to zkusit a mohu být ráda, že jsem se pro tuto změnu v mém dosavadním životě rozhodla.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.