Usain Bolt je celosvětový fenomén, bavič a tak velký unikát, že dokáže k atletice přitáhnout i lidi, kteří se obvykle o sport nezajímají. Bolt má kolem sebe kult osobnosti. V českém mikroregionu se ale najdou sportovci, kteří mu popularitou stačí, dokonce ho i převyšují.

Odpolední nedělní program z mistrovství světa v atletice sledovalo na obrazovkách České televize asi 244 tisíc diváků. V době finále stovky, ve kterém Bolt zaběhl nejlepší čas letošní sezóny 9,77 vteřiny, se sledovanost pohybovala kolem 300 tisíc.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.