Překážkářka Zuzana Hejnová je ozdobena titulem nejlepší armádní sportovkyně, byla vyhodnocena jako evropská atletka číslo jedna a včera večer si z pražského hotelu Ambassador odnesla zlatou cihličku o váze 31 gramů za prvenství v anketě Atlet roku. Uplynulá sezona je však minulostí, protože už od začátku října se připravuje na bohatý program příštího roku.

Co pro vás ocenění v anketě Atlet roku znamená?
Mám z něj velkou radost, neboť po dvou druhých místech jsem se poprvé konečně protlačila na nejvyšší příčku. Navíc tato domácí akce má vždy své neopakovatelné kouzlo. Probíhá v krásné atmosféře, kterou jsem se tentokrát snažila udržet hrou na klavír a doprovodem při vystoupení Petra Vondráčka s písní A Zuzka běží pro zlatou.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.