Nyní můžeme posoudit, nakolik jsou oba "tábory" soběstačné. Zatímco Koller zvolil sólovou kariéru, Kodym a jeho věrný druh P. B. Ch. (Petr Břetislav Chovanec) se logicky pustili do oprašování značky Wanastovi vjecy, působící v devadesátých letech paralelně s Lucií. 

Kolem jejich novinky Torpédo se už v září strhla masívní kampaň, oba protagonisté velkohubě hlásali, že půjde o "pekelně dobrý počin" a že mají kvalitního materiálu na dvojalbum. V kontrastu s tím je trochu nepochopitelné, proč na CD vybrali sedmiminutovou politickou píseň Kdo je český král, z níž se mimo jiné dozvíme, že husité byli vrazi, národní obrození plné lží a Edvard Beneš agent Stalina. Jako by nám interpret chtěl mermomocí sdělit, co už všechno ve svých čtyřiceti ví, a zapomněl přitom na nadhled, pro něj tak příznačný. 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.