Tažení basketbalistů Nymburka Pohárem ULEB končí. V odvetném utkání play off prohráli s polským Zhořelcem 66:68. První utkání skončilo nerozhodně 61:61.basket-nymburk-uleb-192x128.jpg

Nechybělo mnoho a v liberecké Tipsport Areně, kde Zhořelec hraje své domácí zápasy, zavládlo velké veselí čtyřnásobných českých šampionů. V dramatické koncovce Nymburk téměř stáhl čtrnáctibodové manko nabrané během závěrečné čtvrtiny a v poslední vteřině normální hrací době byl jen kousek od vyrovnání a následného prodloužení. Střelu Macka, která se odrazila od obroučky, však jeho americký spoluhráč Schilb nedokázal ve výskoku dopíchnout do obroučky. Halou se tak mohly nést oslavné chorály Zhořelce, zatímco nymburští hráči s nevěřícnými pohledy naplněnými zklamání rychle zamířili do šaten.

Zhořelec se v dalším kole play off utká s vítězem souboje BC Kyjev - Ostende.