Rozhodlo o tom hlasování studentů v rámci soutěže Zaměstnavatel roku 2009. Studenti dali svůj hlas právě té společnosti, v níž by po ukončení studií chtěli pracovat.

"Naším dlouhodobým cílem je být číslem jedna mezi žádanými zaměstnavateli. Proto již několik let soustavně pracujeme na zlepšování a rozvoji programů zaměřených na rozvoj zaměstnanců. Obhajoba našeho vítězství z loňského roku potvrzuje, že jdeme správnou cestou," řekl Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva zodpovědný za lidské zdroje a služby ČSOB.
Kromě samostatných projektů pro rozvoj zaměstnanců bylo důležitým krokem také uvedení takzvaného Leadership modelu, který charakterizuje cílové chování a hodnoty zaměstnanců skupiny ČSOB. "Ve sféře služeb je kvalita zaměstnanců klíčový faktor úspěchu. Pohled ČSOB je založen na tom, že každý člověk je individualita, pro níž je potřeba najít specifické zdroje motivace a prostor pro seberealizaci. Spolu s tím stavíme i na firemní kultuře založené na posilování týmového ducha, otevřenosti a etického chování," dodává Petr Hutla.
Soutěž Zaměstnavatel roku oceňuje personální politiku a firemní kulturu podniků v České republice. Ceny jsou udělovány v sedmi kategoriích. Odborná porota uděluje ocenění Zaměstnavatel roku, Personální projekt roku, Cena personalistů roku, Progresivní zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel bez bariér. O Nejžádanějším zaměstnavateli roku rozhoduje široká veřejnost, o kategorii The Most Desired Company rozhodují studenti.

Související