Problém United začal už v prvním poločase, kdy udělal chybu Scholes, nechal si sebrat míč a zkušený Murphy překonal Kusczaka. Po změně stran místo náporu favorita přišly další dvě branky v jeho síti. Dvě porážky ve třech posledních zápasech, na takové výsledky nejsou na Old Trafford zvyklí...

V odpoledním programu Premier League potvrdil krizi i FC Livedrpool. Svěřenci Rafaela Beníteze sice ve středečním vloženém kole zdolali doma Wigan 2:1, ale v sobotu se opět ponořili do bahna, ve kterém se hrabou od začátku sezony.

V Portsmouthu se jejich naděje na bodový zisk notně snížilia už po půl hodině, kdy tvrdou ranou ze strany otevřel skóre alžírský fotbalista Belhadž. A když se těsně před přestávkou nechal za faul na Ben Haima vyloučit Mascherano, bylo jasné, že je zle. Vítězství domácích pojistil deset minut před koncem francouzský útočník Piquionne.

Sedm branek padlo v dramatickém zápase Manchester City - Sunderland, který domácí vyhráli 4:3. Ani těsné vítězství možná nezachrání trenéra Marka Hughese. Klub na večer chystá důležité oznámení a spekuluje se, že Hughese by ho mohl nahradit bývalý kouč Interu Milán Roberto Mancini, který utkání na stadionu sledoval.

Portsmouth - Liverpool 2:0 (33. Belhadž, 82. Piquionne), Aston Villa - Stoke 1:0 (61. Carew), Blackburn - Tottenham 0:2 (45. a 83. Crouch), Fulham - Manchester United 3:0 (22. Murphy, 46. Zamora, 75. Duff), Manchester City - Sunderland 4:3 (4. a 69. Santa Cruz, 12. Tévez z pen., 36. Bellamy - 16. Mensah, 24. Henderson, 62. Jones), Arsenal - Hull City 3:0 (45. Denílson, 59. Eduardo, 80. Diaby)

1. Chelsea 17 13 1 3 42:14 40
2. Manchester United 18 12 1 5 37:17 37
3. Arsenal 17 11 2 4 44:20 35

4. Aston Villa 18 10 5 3 29:14 35
5. Tottenham 18 10 3 5 40:22 33
6. Manchester City 17 7 8 2 33:27 29
7. Liverpool 18 8 3 7 34:25 27
8. Birmingham 17 8 3 6 18:17 27