Pětadvacetiletá olympijská vítězka ve sjezdu Vonnová získala na prémiích 382.300 eur, téměř 9,8 milionu korun. Nejvíce odměňovaný muž Didier Cuche obdržel zhruba o čtyři miliony korun méně. Vládce skokanské sezony Švýcar Simon Ammann na odměnách vydělal téměř tři miliony korun a Francouz Jason Lamy Chappuis si jako nejlepší sdruženář vydělal ještě o milion korun méně než Ammann.

Sezona ještě neskončila běžcům na lyžích, ale ani Petter Northug americkou hvězdu Vonnovou ve finančním žebříčku nepřekoná. Norský fenomén by se mohl dostat na hranici pěti milionů korun.

Na patnáctém místě mezi lyžařkami je s výdělkem 40.570 eur (1,04 milionu korun) Šárka Záhrobská, bronzová olympijská medailista, která si největší prémii připsala výhrou ve slalomu v Aspenu. Pavel Churavý si na konto připsal téměř půl milionu korun a v pořadí sdruženářů byl sedmý stejně jako celkově v hodnocení SP.

Vonnová si rekordní příjem vysloužila především díky 11 vítězným závodům SP v sezoně. Její největší soupeřka v seriálu Maria Rieschová z Německa byla vedle tří triumfů především sběratelkou druhých a třetích míst a s šesti miliony také předčila v příjmech všechny muže.

Za Cuchem se umístil další Švýcar a majitel velkého křišťálového glóbu za celkové prvenství v SP Carlo Janka. Nikdo další se v této sezoně nedostal přes pět milionů korun.