Pražský arcibiskup Dominik Duka působí jako dokonalý vůdce do podivných časů, ve kterých se římskokatolická církev nachází. Dělat s ním rozhovor je příjemné, nebudí v člověku pocit trapnosti z vlastní nevzdělanosti. Na otázky odpovídá se sobě vlastním klidem, a to i když se mluví o útocích na křesťany v muslimských zemích, nebo o tom, za jakých okolností může věřící manažer propouštět lidi z práce.

Křesťané se po letech relativního klidu dostávají do střetu s islámem. Podle některých údajů je až dvě stě milionů křesťanů v muslimských zemích pronásledováno. Naposled šlo o útoky na koptské křesťany v Egyptě. Co by měl křesťanský svět na jejich obranu udělat?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.