Pražský arcibiskup Dominik Duka vedl páteční poslední rozloučení s ekonomem a bývalým ministrem financí Eduardem Janotou, který náhle zemřel minulý pátek ve věku 59 let. Pohřební mše se konala v Chrámu svatého Víta na Pražském hradě.

Rozloučit se s ním přišli blízcí, známí i politici.

Janota, který působil jako ministr financí v úřednické vládě Jana Fischera, zemřel na tenisovém kurtu v Radovesicích na Litoměřicku na zástavu srdce.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V pátek se v Chrámu svatého Víta na Pražském hradě uskutečnilo poslední rozloučení s ekonomem Eduardem Janotou, bývalým ministrem financí a mimořádným specialistou na sestavování státního rozpočtu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.