Policisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování v Brně zahájili trestní stíhání 37letého právníka pro zločin podplácení. 

Muž zastupoval jednu obchodní společnost, která čelila žalobě jiné firmy pro nesplácení závazku ve výši 30 milionů. Žalující strana přitom byla v tu chvíli v insolvenčním řízení a obvinění právník nabídl insolvenčnímu správci úplatek 750 tisíc korun za to, že žalující společnost, i přes nesouhlas věřitelského výboru, přistoupí na mimosoudní vyrovnání ve výši 6 milionů korun.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.