V pátek 26. května v pět hodin ráno seběhl Nenad Jocovič dolů na zahradu sousedící pozemku ve vesnici Lazarevo, kde Ratko Mladić pobýval se svým bratrancem Brankem. Šel zalévat papriky, na jejichž velikost a tvar je právem pyšný.

"A najednou byli všude policisté, čtyři v uniformě a zbytek v civilu," vzpomíná. "Neměli neprůstřelné vesty, helmy ani zbraně s dlouhou hlavní, ale vypadali spíš vyděšeně. Byli docela překvapení, když ho opravdu našli." Ratko Mladić v tu chvíli seděl v přední místnosti domu jenom v teplácích.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.