Mléko se nejprve nadojí na mléčné farmě ve Svrkyni, poté projde zpracováním v mlékárně v Radonicích a vydá se na cestu chladícími vozy. Na mléko, jogurty, tvaroh a sýry si pak můžete počíhat přímo ve vaší čtvrti. Farmáři na svých stránkách průběžně aktualizují trasu a termíny závozů. Stačí si najít nejbližší bod a počkat na správný čas. Na místo nákladných a na údržbu náročných mlékomatů se tak farmářům daří pokrýt nesrovnatelně vyšší území.

Mléko z farmy má na Scuku už dvě nadšené recenze. Přečtěte si, jak si na mléko z Radonické mlékárny počíhal Scukař Scalex:

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.