Rada České televize bude 21. září volit nástupce generálního ředitele Jiřího Janečka, který ke konci srpna odešel z vedení ČT ze zdravotních důvodů. Jedním z 32 kandidátů je také bývalý vedoucí zpravodajství TV Nova Jan Vávra, podle kterého potřebuje stanice více diskusních pořadů.

"Takové pořady by ČT mohla a měla vysílat okolo 22:00 i na ČT 1. Sledovanost pořadu "Máte slovo" ukazuje, že poptávka po takových formátech existuje," uvádí ve své koncepci, kterou předložil radě.

Klíč k zastavení klesající sledovanosti zpravodajství vidí Vávra ve způsobu, jaký jsou zprávy divákům předkládány.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Kde má Česká televize největší rezervy? Má smysl vysílat sport na ČT 4? Jak zlepšit hospodaření televize? Na vaše dotazy odpovídal kandidát na pozici ředitele České televize Jan Vávra.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.