Největší letní změnou v hokejové Slavii je nový vlastník. Největší podíl v akcionářské struktuře klubu – 20 procent – získal podnikatel Vladimír Pitter.

Vedení klubu si od jeho příchodu slibuje finanční stabilizaci a také uklidnění rozjitřených vztahů mezi majiteli. Právě to měl Vladimír Růžička, kouč, generální manažer a jeden z podílníků, jako podmínku setrvání v klubu. „Kdyby Vladimír nepřišel, tak to byla na devadesát devět procent moje poslední sezona ve Slavii,“ prohlásil Růžička.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vedení pražského klubu si u vedení extraligy vyjednalo výjimku hrát domácí zápasy v Edenu. Je to pojistka v době, kdy není jisté, komu připadne vlastnictví vysočanské O2 Areny. Slavia tam má podepsanou smlouvu do roku 2024. Vedení společnosti Bestsport, která O2 Arenu provozuje, se proti kroku Slavie ohradilo.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.