V pražské nemocnici Na Bulovce v srpnu rozpustili pomocí přístroje Nano Knife plicní nádor a od té doby nestíhají zvedat telefony dalších pacientů. Metoda se přitom pouze testuje a v Česku je k dispozici jen jediný přístroj.

Je to tak jednoduché, že se diví i lékaři: Stačí totiž tři jehly, pár minut elektromagnetického záření a neoperovatelné nádory mizí.

Pacientů, kteří chtějí převratnou metodu Nano Knife podstoupit, však rychle přibývá. V pražské fakultní nemocnici Na Bulovce, kde v srpnu jako jedni z prvních na světě rozpustili plicní nádor, proto příští týden unikátní technologií ošetří další dva pacienty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.