Tiumen zdolává vrch Vladař způsobem, který nenechává pochyby o favoritovi 121. Velké pardubické. Takové a podobné zvěsti lze v posledních dnech a týdnech slyšet v dostihových kuloárech. Odpověď na otázku, kde jsou doma favorité Velké pardubické, je ale snadná i bez zákulisních zvěstí.

Josef Váňa, jehož stáje se nacházejí na samotách Mlýnce a Bohuslav u vrchu Vladař na Karlovarsku, přihlásil na jaře do vrcholu sezony nejvíce koní a má nyní k dispozici nejkvalitnější sestavu. Vedle obhájce vítězství Tiumena to jsou ještě další dvojnásobná vítězka Sixteen a nadějný skokan Lirain.

Zatímco Tiumen a Sixteen jsou ustájení přímo pod Vladařem v Mlýncích, Lirain pracuje pod dohledem Pavly Váňové na druhé straně hustého lesa v Bohuslavi.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.