Vladimír Kovář, zdá se, trochu klame tělem. Majitel největší české softwarové firmy sice stále lpí na vizáži "rockového" byznysmena: neshodil dlouhé vlasy, uvítá vás tak, jak po firmě chodí, tedy naboso, v rozlehlé moderní kanceláři je bicí souprava s kytarou.

Jakmile ale začne vysvětlovat svůj názor na jakoukoli problematiku - od řízení firem po nutnost mít vždy čistě uklizený pracovní stůl - už to není žádný ležérní podnikatel. Snaží se o "systémové" vysvětlení, uvádí souvislosti, neuznává stručné odpovědi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Šéf firmy Unicorn Vladimír Kovář exkluzivně o své image bojovníka s korupcí, již naboural požár krkonošské boudy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.