Největším nebezpečím jsou ekologičtí aktivisté a Šumava je hlavně český park, připomněl ve středu veřejnosti prezident Václav Klaus spolu s ministrem životního prostředí Tomášem Chalupou (ODS).

"Přiznávám, že jsou pozvaní spíše lidé, kteří inklinují k jednomu řešení kůrovcového problému. Ti, co se někde přivazují, ať si dělají semináře jinde a bez nás," prohlásil na úvod Klaus. Ministr Chalupa se k němu přidal: "Bojuji s automaticky akceptovanou a etablovanou opozicí, tedy ekologickými aktivisty, kteří dostávají prostor v tisku," posteskl si Chalupa.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.