Z prosklené kanceláře na Václavském náměstí prý vidí Martin Ulčák svým hvězdářským dalekohledem hodně daleko. Dokonce je podle vlastních slov schopen rozeznat i jednotlivé listy na stromech u Letohrádku královny Anny v areálu Pražského hradu. Teď hledí ještě dál, do budoucna.

"Od dubna letošního roku tvrdím, že Řecko padne v listopadu," prognózuje v exkluzivním rozhovoru pro týdeník Ekonom politickou a ekonomickou sociální bouři v Evropě muž, který před listopadem 1989 šéfoval pražským svazákům, a po převratu dokonce československým.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • říká někdejší svazácký funkcionář, dnes jeden z nejvlivnějších byznysmenů a lobbistů. .

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.