Manželka jednoho z nejbohatších mužů světa se připojila k saúdskoarabské verzi "arabského jara". Osmadvacetiletá princezna Amíra Tavíl žádá, aby Saúdské Arabky mohly řídit auta, a sama chce vstoupit do politiky.

"Ženy už neustoupí. Automobil je jen začátek," říká žena Valída bin Talála, zřejmě nejznámějšího arabského podnikatele.

Vždy s vlasy bez šátku, nosí odvážné róby, extravagantní klobouky i oblečení západního střihu. Je milovnicí Twitteru - její anglickou a arabskou stránku sleduje přes 30 tisíc fanoušků.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na hlavě nenosí šátek, ráda si obléká odvážné šaty a miluje Twitter. Saúdská princezna Amíra Tavíl je rozhodnuta bojovat za práva žen, což jí usnadňuje i její postavení - její manžel, miliardář Valíd bin Talál, je synovcem krále Abdalláha.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.