Pokud máte dlouhou chvíli, server IHNED.cz nabízí celkem slušnou šanci pocuchat si sebevědomí. V šestnácti piktogramech jsou ukryta známá česká přísloví. Zkuste je nejprve vyluštit jen podle obrázků.

Komentátor HN Jindřich Šídlo doporučuje speciálně se zaměřit na obrázky číslo 13 a 15, které komentátorské oddělení listu vyluštilo až po důkladných skupinových konzultacích.

piktogramy

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Novým hitem Facebooku posledních dní se staly piktogramy, v nichž se ukrývají česká přísloví. Zkuste si, zda je dokážete rozluštit. Těm, kteří si nebudou vědět rady, server IHNED.cz pomůže alespoň tím, že zveřejnil přísloví, která se k piktogramům vztahují. Jejich pořadím ale zamíchal.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.