Pracovníci v logistických procesech mohou při využití těchto počítačů na vysokozdvižných vozících, nákladních automobilech či jiných vozidlech dosahovat zvýšení produktivity a snížení chyb na příjmu zboží, v expedici, při řízení a správě skladů a dopravě. Tyto mobilní počítače jsou vybaveny různými variantami klávesnic a mohou být běžně naprogramovány operačními programy Microsoft.

Nabízíme vám aktuální informace o počítačích firem Psion a Symbol - splňují aktuální průmyslové standardy a odpovídající certifikáty EU.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vozíkové počítače jsou robustní přístroje s velkým displejem, které oproti standardním mobilním terminálům nabízejí vyšší funkční využití. Představují spojení kvalitní konstrukce s výkonnou bezdrátovou komunikací. Umožňují zadávání dat v reálném čase v extrémních provozních podmínkách, například v mrazírnách.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.