Přijde mi vždycky hodně zábavné sledovat, když EU navrhne něco rozumného, jak na to reagují naši europesimističtí politici. Jak se z toho vykecat? Je to totiž pro ně dost veliký problém - naše politika, hradní a poslední dobou i vládní, je zásadně, ale zásadně proti všemu, co začíná na E, co jen zavání Evropou, integrací, spoluprací, a vlastně vůbec čímkoli, co není ryze mono-kulti české, co přesahuje hranice našeho krásného Hobitína, ve kterém je přece tak stabilně a dobře, ačkoli všude vůkol běsní krize. I ty peníze, co sem z EU tečou, jsou podezřelé!

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.