Filozof, divadelní autor a překladatel Petr Šourek přišel na český trh s originálním nápadem. Jeho cestovní kancelář Corrupt Tour bude provázet po korupčních památkách České republiky.

Své zákazníky vezme do předraženého pražského tunelového komplexu Blanka, k vilové čtvrti, která spojuje exšéfa ČEZ Martina Romana s majiteli plzeňské Škody, nebo do nemocnice IKEM, kde se nakupovaly předražené přístroje od anonymních firem. Na cestě bude také rozdávat kulichy - jako symbol dnes již legendárního projevu šéfa motolské nemocnice Miloslava Ludvíka, který o kuliších hovořil jako o prominentních pacientech, kteří špitálu přinášejí peníze.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.