Ne v každé organizaci je možné či vhodné udržovat si specialistu nebo dokonce tým specialistů, kteří mají plánování nákladů na pracovní sílu jako svou hlavní činnost. Zvládnout přípravu podkladů, vizualizovat organizační údaje a usnadnit si práci spojenou s plánováním, má ale smysl pro každou organizaci, nehledě na její velikost, typ či obchodní zaměření.

Plánování platových nárůstů, rozdělování bonusů a jiných nenárokových složek spolyká mnohde velmi vysoký objem rutinní práce bez přidané hodnoty. Patří sem rozdělování a konsolidace excelových tabulek, přeposílání emailů a přepisování různých údajů křížem krážem, leckde dokonce posílání a vyplňování papírových formulářů.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.