Má pověst úspěšného podnikatele, který nejenže dokázal vydělat miliony korun, ale ještě k tomu zvládl neobvyklý rodinný ústupek: stáhl se do ústraní a začal se starat o dva školou povinné syny Theodora a Sebastiana. To aby se jeho manželka, vicepremiérka Karolína Peake, mohla naplno věnovat politické kariéře.

Teď se ale Charles Peake, Australan s čínskými a českými předky, může dostat zpět do hlavní role. Začíná se o něm hovořit jako o člověku s klíčovou úlohou při formování nové politické strany, kterou po odchodu z Věcí veřejných Karolína Peake zakládá.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.