Milan Jasný ve společnosti LMC působí více než 14 let, postupně prošel několika pozicemi převážně obchodního charakteru. Post generálního ředitele LMC před ním od ledna 2012 zastával Raimo Mäkilä, zastupující nového vlastníka společnosti, jímž se na počátku tohoto roku stala mediální skupina Alma Media se sídlem ve finských Helsinkách. Předtím společnost vlastnil a bezmála 16 let také řídil její zakladatel Libor Malý. LMC provozuje dva přední pracovní portály v České republice (Jobs.cz a Prace.cz) a jeden na Slovensku (Topjobs.sk). Společnost rovněž vyvíjí a poskytuje řešení pro správu náboru a rozvoj talentů LMC G2 a další služby i odborné poradenství v oblasti HR.

„Byznys i firemní kultura LMC jsou ve skvělém stavu. Nyní se potřebujeme stále intenzivněji připravovat na budoucí příležitosti. Jsem velmi rád, že Milan je součástí našeho týmu, přijal tuto výzvu a povede LMC k rozvoji nových aktivit a ještě příznivějším obchodním výsledkům,“ sdělil Raimo Mäkilä, ředitel divize Marketplaces skupiny Alma Media.

„Těší mě, že jsem dostal příležitost vést LMC, protože zde pracuje výjimečný tým lidí a společně máme silnou historii na trhu e-recruitmentu v České republice. Chci naši současnou pozici dále rozvíjet do nových oblastí skýtajících slibné příležitosti. Věřím, že to bude nejen ku prospěchu LMC, ale i všech našich zákazníků a uživatelů,“ řekl Milan Jasný.

Milan Jasný do LMC nastoupil již v roce 1998 na částečný úvazek coby vůbec první obchodník firmy ještě během svých vysokoškolských studií. Po absolvování Vysoké školy ekonomické (obor Informační management) ve společnosti zůstal a prošel různými pozicemi od obchodního manažera, obchodního ředitele, šéfa divize e‑recruitment až po dosud zastávaný post obchodního a marketingového ředitele LMC. V této roli Milan v uplynulých třech letech koordinoval činnost všech business unit spadajících do obchodního křídla firmy, které je zaměřeno na služby uživatelům a zákazníkům. Milan je ženatý, má dvě dcery a ve volném čase se intenzivně věnuje rodině, četbě a rekreačním sportům.

-les-

Související