Vždy upravená, nalíčená, v drahém padnoucím kostýmku a ochotná hájit názory "svého" hejtmana Davida Ratha. Není divu. Pupeční šňůra spojuje ředitelku kladenské nemocnice Kateřinou Pancovou s Rathem už od jejich společného fungování v Lékařském odborovém klubu (LOK).

Sama také po příchodu do kladenské nemocnice potvrdila, že právě přátelství s Rathem ji v roce 2008 vyneslo do křesla krajské nemocnice a později i do funkce ředitelky příspěvkové organizace kraje, která měla dohled nad všemi nemocnicemi hejtmanství a které organizaci také odváděly povinný 150tisícikorunový "desátek" měsíčně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová patří mezi hlavní postavy korupční aféry, do které se namočil i poslanec David Rath. Co spojuje tyto lékaře, kteří se znají od poloviny 90. let? Přečtěte si portrét ženy, která je podle policie mozkem celého případu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.