Ta americká vlajka, která ve středu vlála nad pražským Edenem, znamenala mnohem víc než jen obyčejný koncert. Bruce Springsteen spustil krátce po sedmé, kdy se ještě tribuny koupaly v žáru perného dne, a během fenomenálního tříapůlhodinového zápřahu z pódia vyjmenoval ty nejpřesvědčivější důvody, proč milovat Ameriku.

Když se před patnácti lety stavil v Praze poprvé, měl bradku a kotlety, vypadal jako z filmu o texaských farmářích a k dokonalosti mu chyběl jen kolt a věrná herka. Ale nyní byl muž přezdívaný Boss znovu tím nabušeným Rambem v propoceném nátělníku a hrál zřejmě nejpřesvědčivější, nejvýbušnější rockovou muziku, jaká byla v Česku uplynulou dekádu ke slyšení i k vidění.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.