Iniciativa s názvem Vladimír Franz prezidentem se mění v regulérní předvolební kampaň. Stránka na Facebooku, která původně vypadala jako legrace, získala už více než čtyři tisíce fanoušků a jejich počet se stále rozrůstá. V pondělí na ni přibylo video, které oficiálně oznamuje Franzovu kandidaturu. Na sociální síti ihned reagovaly desítky fanoušků vzkazy typu: „Skvělá zpráva!“ nebo „Kde to mám podepsat?“

Vladimír Franz tak začíná sbírat podpisy občanů. Aby se mohl oficiálně stát prezidentským kandidátem, potřebuje jich 50 tisíc.

Vladimír Franz je všeobecně známý především kvůli svému tetování po celém obličeji. Uznávaný profesor, doktor práv, hudební skladatel a malíř žádný recesista není. „Celý život dělám vážnou muziku, jsem vážný člověk,“ říká v rozhovoru pro IHNED.cz.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.