Barokní, jazzovou a folklorní hudbu, akrobacii i divadlo spojí dnes na pražském festivalu Letní slavnosti staré hudby projekt inspirovaný postavou Dona Quijota. Není to zdaleka jediná položka, která stojí do konce přehlídky za pozornost.

Dobrodružství hrdinů Cervantesova románu rytíře Dona Quijota de la Mancha a jeho sluhy Sancha Panzy se stalo námětem netradičního hudebně-divadelního představení Don Quixote, které se ve světové premiéře odehraje večer v pražském Divadle ABC. Inscenaci nastudoval v mezinárodní koprodukci ansámbl Compagnie Scapinove.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.