Obchodním ředitelem hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town se stal Eduardo Galvao. Ve funkcích nahradil Matthijse Welleho, který byl jmenován obchodním ředitelem pro východní Evropu a Rusko. Řízením oddělení Conference & Event Sales byl pověřen Luka Ravnikar. Vystřídal tak Ligii Brasoveanu, která přešla do ukrajinského Hilton Kyjev, informovala mluvčí Hiltonu Lenka Vitovská.

Galvao měl dosud jako asistent Welleho na starosti klienty z USA, Středního východu a Jižní Ameriky. V řetězci Hilton Worldwide začal pracovat v roce 2002 jako člen týmu, který otevíral hotel Hilton Sao Paulo Morumbi v Brazílii. Poté přešel do řetězce Hyatt a po třech letech se vrátil do Hilton Worldwide a nastoupil do Hilton Hotels & Resorts v Praze.

Ravnikar do sítě Hilton Worldwide nastoupil v roce 2008. Prošel všemi hotelovými odděleními a pracoval na nejrůznějších projektech.

Hilton patří mezi největší hotelové řetězce světa. Provozuje hotely pod svým jménem, ale i pod značkami Hampton Inn či Embassy Suites. V současné době má řetězec 550 hotelů v 80 zemích a zaměstnává 144.000 lidí.

Související