Syrská svobodná armáda ztratila v posledních dnech převahu v důležitých čtvrtích města Aleppo. Kofi Annan minulý týden prohlásil, že v roli zvláštního velvyslance pro Sýrii pokračovat nechce a armáda prezidenta Bašára Asada směle pokračuje v ostřelování povstaleckých pozic těžkou technikou.

Jednu dobrou zprávu pro rebely nyní přinesla Velká Británie. Opozičním bojovníkům poskytne 5 milionů liber (přes 160 milionů korun) na nákup vybavení.

Speciální zásilka pro rebely bude utracena za radiopřijímače, satelitní vybavení nebo mobilní elektrické agregáty, informuje server BBC News.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.