Budoucí kandidát na hlavu českého státu Vladimír Franz nejprve podepsal petice dvanácti demokraticky smýšlejících soupeřů, kteří se chtějí ucházet o křeslo prezidenta. Poté zopakoval, že je vážně připraven Václava Klause na jeho místě nahradit. A vyzval, aby lidé podpořili i jeho.

"Myslím, že lidé by měli podpořit všechny demokratické kandidáty a nabídnout jim tak v přímé volbě stejnou startovací čáru," poznamenal Franz. Sám podpis nepřipojil jen pod kandidatury předsedy DSSS Tomáše Vandase a Petra Cibulky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hudebník a výtvarník Vladimír Franz začal oficiálně shánět podpisy pro svoji prezidentskou kandidaturu. Peníze na kampaň ale zatím odmítá, nejprve chce splnit podmínku získání 50 tisíc podpisů. Zatím jich má asi pětinu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.