Krotitel divoké zvěře, skromný judista s černým pásem, hokejista amatér. Snímky do půl těla svlečeného Vladimira Putina, který se na koni projíždí sibiřskou krajinou nebo který ze dna jezera vytáhl antické amfory, v uplynulých letech otiskly noviny z celého světa.

Putin po odchodu z nejvyšší funkce tvrdil, že celých osm let prezidentování dřel jako otrok na galejích. Jak nyní prozradil bývalý ruský vicepremiér Boris Němcov, nebylo to tak hrozné. Jeho život dokonce přirovnává k životnímu stylu vládců Perského zálivu.

Jako prezident měl Putin k dipozici dvě desítky paláců a rozlehlých rezidencí, mohl létat v jednom z 58 soukromých letounů či helikoptér a k dispozici měl i několik mercedesů té nejvyšší kategorie.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.