Jeden z nejpozoruhodnějších českých divadelních souborů, Geisslers Hofcomoedianten, uvede dnes na malé scéně divadla ABC pražskou premiéru inscenace Láska ke třem pomerančům. Hru, kterou poprvé představili na nedávném festivalu barokního divadla Theatrum Kuks, známe hlavně podle stejnojmenné operní adaptace Sergeje Prokofjeva. Geissleři se však vrací k původnímu scénáři italského dramatika Carla Gozziho, který do češtiny vůbec poprvé kompletně přeložila zakládající členka souboru, filoložka Kateřina Bohadlová. V inscenaci z předlohy nezbylo mnoho - ale to v případě tvorby tohoto souboru vlastně není zas takové překvapení.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.