Zatímco podle Svazu dovozců automobilů České republiky - SDA registrace nových osobních automobilů v období v prvním pololetí vzrostly oproti loňskému roku o 6,74 % (z 88 284 ks na 94 233 ks, tj. o 5 949 ks), prodeje skupiny AAA AUTO za prvních sedm měsíců roku 2012 naznačují, že letošní zimní a letní sezóna byla pro společnost velmi silná. Hlavním tahounem růstu prodejů skupiny AAA AUTO byl zejména neustále se zvyšující počet vozů prodaných na splátky. V současné době dosahuje AAA AUTO v ČR penetrace vyšší než 50 % a na Slovensku vyšší než 60 %, s potenciálem dalšího růstu. Skupina momentálně poskytuje zákazníkům v ČR nabídky pěti a na Slovensku tří partnerů zajišťujících financování.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.