Když šéfovi českého vývojového centra Red Hatu Radovanu Musilovi byla před více než čtyřmi lety nabídnuta tato pozice, dlouho váhal. Vedení firmy se proto tehdy zeptal, proč se chce Red Hat rozvíjet právě tady.

,,Dostal jsem odpověď, že tu jsou kvalitní lidé. A tato odpověď rozhodla, že jsem nabídku přijal," říká v rozhovoru pro IHNED.cz Radovan Musil.

Od té doby se česká pobočka rozrostla tak, že je nyní největším vývojovým centrem Red Hatu na světě. Navíc má plány se dále rozvíjet.

,,Jednáme o dalším rozšiřování. Nejsme v bodě, v kterém bychom se zastavili," doplňuje Musil.

Americká firma zde oceňuje zejména kvalitu lidí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Česká pobočka amerického Red Hatu v Brně se stala největším vývojovým centrem této firmy na světě. Pracuje v ní už přes 500 lidí a hodlá se dál rozšiřovat. Pobočka má za úkol zejména vyhledávat kvalitní lidi, kteří pracují na vývoji produktů Red Hatu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.