Prvňákům a předškolákům z brněnské školy a školky Pramínek nedělá problém vzít do ruky akumulační šroubovák a dotáhnout povolený šroubek.

V posledním roce mateřské školky totiž začínají s technickou výukou v rámci projektu Technická školka. Ten běží již druhým rokem a ze školky se rozšířil i na první ročník základní školy. Letos získal titul Česká inovace za rok 2011.

Iniciátor projektu, ředitel firmy Prefa Kompozity Miloš Filip říká, že děti se nemají pouze naučit pracovat se základním nářadím či "stavět dům", ale hlavně si o těch věcech mezi sebou povídat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.