Ing. Pavel Válek absolvoval pražské ČVUT a svou profesní kariéru začínal v projektově inženýrské společnosti Aquaprocon (projektant, GIS specialista) a ve společnosti DHI - Hydroinform (technické a projektové poradenství v divizi vodohospodářské infrastruktury).

V poradenství se pohybuje již devět let.  Více než osm let strávil v mezinárodní poradenské společnosti Mott MacDonald, kde byl odpovědný za rozvoj obchodních aktivit v oblastech vodního a odpadového hospodářství a životního prostředí v České republice. Vedl zde početný tým konzultantů. Od listopadu roku 2012 působil Pavel Válek v Grant Thornton Advisory na pozici Senior Manager.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.